top of page
La Luna Otel Cunda
Hizmet anlayışımız olarak, sadece, hijyen ve temizliğe titizlikle dikkat edilmiş, özenle dekore edilmiş odaları olan, zengin ve leziz bir kahvaltıyı kabul etmiyoruz.

Bizi ziyaret eden misafirlerimize, en yakın arkadaşlarına yada akrabalarına gittiklerinde hissettikleri huzurlu, keyifli ve hoş sohbet ortamını sağlamamız gerektiğine inanıyoruz.

Hizmet anlayışımızın, sadece sunduğumuz hizmetler ile sınırlı olmaması gerektiğini biliyoruz. Biz, Cunda'yı  yemek, eğlence, dinlence olanaklarına sahip  bir tatil kasabası olarak görüyoruz. Cunda tecrübesini yaşamak isteyen misafirlerimize, damak zevklerine göre onlarca restorandan uygun olanlar ile ilgili bilgilendirmeyi, eğlence ve dinlence tarzlarına göre; keyif alacakları beachlere ve plajlara yönlendirmeyi, Cunda çevresindeki gezilecek yerlerle ilgili rehberlik etmeyi bir vazife olarak görüyoruz.

Misafirlerimizin, en özel günlerinde, sürprizleri birlikte hazırlamanın, özel akşam yemeklerinin rezervasyonlarında yardımcı olmanın, büyük bir La Luna ailesi oluşmasında ne kadar faydalı olduğunu beraber geçirdiğimiz 2 sene boyunca öğrendik.

La Luna Otel ailesi olarak, içinde bulunduğunuz yoğun hayat ve çalışma temposunda, "tatil" kelimesinin ne kadar değerli  ve önemli olduğunun farkındayız, bizim hizmet anlayışımız da bu değeri anlayabilmek ile başlıyor.

259258521.jpg
bottom of page